Практическая психология

13 ключів до розуміння себе, свого оточення та своїх стосунків
213грн
На складе Код товара: 5780-11
13 ключів — книжка , точніше справжня порадниця, не лишень для дівчат, а й для їхніх мам. Це історія всього жіноцтва, що стикається з проблемами особистого життя, самоусвідомлення, спілкування з оточуючими. Це ключ до вирішення цих проблем. Точніше..
21 беззаперечний закон лідерства. Щоб вести за собою
139грн
На складе Код товара: 1511-02
• Це видання — ваш найкращий тренер з особистісного розвитку та лідерства • Автор книжки – фахівець № 1 у світі з лідерства та менеджменту Дотримання яких законів може перетворити людину на лідера, за яким підуть інші? Як не сплутати лідерство зі с..
44 главы о 4 мужчинах
203грн
На складе Код товара: 4132-11
Предзаказ  Книга появится в продаже 23 июня 2020около 10 лет замужем за Кеном, высоким, эффектным шатеном-финансистом. У них счастливый брак, хороший дом, двое детей. Биби не хватает только одного – разнообразия сексуальной жизни. Ее темпераме..
48 законів влади
189грн
На складе Код товара: 1479-02
Сорок вісім хитрих, безжальних, повчальних законів влади від Роберта Гріна, які стануть у пригоді кожному, хто прагне досягати вершин. Як навчитися долати перешкоди й перетворювати їх на успіх? Де черпати енергію та натхнення для сильних вчинків? Я..
5 секретів щасливого життя
237грн
На складе Код товара: 5781-11
Книжка «#5 секретів щасливого життя» Маргарити Січкар – справжня знахідка для сучасної людини! Все, що ми робимо в житті, ми робимо заради того, щоб хоч на хвилину стати щасливішими. Але чи потрібно прикладати так багато зусиль, щоб стати справді щ..
7 духовних законів успіху. Як втілити мрії.
120грн
На складе Код товара: 4445-11
Налаштуйся на «так».Чому ти не знайомишся з цією дівчиною? Не просиш підвищення на роботі? Чого не берешся за новий проект? Бо страшно почути «ні». Годі боятися!Цзя Цзян знає все про відмови, адже слухав їх аж 100 днів. Він питав про неможливе. Про..
7 звичок надзвичайно ефективних людей
114грн
На складе Код товара: 1484-02
Ця книжка — світовий супербестселер, праця №1 у темі росту особистості! Вона позитивно вплинула на життя мільйонів людей в усьому світі, серед яких Білл Клінтон, Ларрі Кінг, Стівен Форбс!Керівництво навчить вас краще розуміти себе, визначати пріори..
7 снов невесты
213грн
На складе Код товара: 5782-11
«7 снов невесты» — книга для будущих молодоженов, которые планируют свадьбу. Она написана в художественной форме, и в образе главной героини каждая невеста узнает себя. В книге множество практичных и конкретных советов, полезных приложений. В конце..
8 важных свиданий. Как создать отношения на всю жизнь
138грн
На складе Код товара: 2900-11
Джон Готтман – профессор психологии, всемирно известный специалист по отношениям и автор множества бестселлеров – убежден: без свиданий нельзя построить счастливые отношения. Каждая глава в этой книге проведет вас по одному из восьми особенных свид..
8 навыков счастливого ребенка
274грн
На складе Код товара: 5783-11
«8 навыков счастливого ребенка» – книжка для батьків, що прагнуть бачити своїх дітей щасливими та успішними. Тобто книжка для кожної родини. Тут ви знайдете перелік та методи здобуття гнучких навичок (soft skills), які потрібно розвивати в дітях та..
Agile-маркетинг. Перетворення досвіду клієнтів на вашу конкурентну перевагу
179грн
На складе Код товара: 1456-02
Індустрія маркетингових технологій переживає потужний цикл інновацій. Змінюються споживачі та їхні потреби, а схема роботи й послуг досі неефективна. «Agile-маркетинг» пропонує ідеї, які допоможуть маркетологам створити нову культуру для задоволенн..
Alibaba и умный бизнес будущего
252грн
На складе Код товара: 3588-11
Руководители уже не успевают постоянно адаптировать бизнес под все новые и новые изменения. Роль настройщика процессов должен взять на себя искусственный интеллект: он быстрее и лучше любого человека выберет правильную цену, выстроит самую короткую..
Показано с 1 по 12 из 258 (всего 22 страниц)

Нужен совет?

Если вам сложно определиться с выбором, напишите нам на почту

Задать вопрос

Помочь найти?

Если вы не нашли то, что искали, воспользуйтесь поиском по магазину

Новинки 2021


Читать о новинках


Новинки

sven