Доставка книг



Ви завжди можете з нами зв'язатися за телефонами : 

(096) 963 - 75 - 53

(099) 135 - 72 -55

Кур'єром по Києву - На період військового стану відсутня доставка Кур'єром.

Доставка по місту Києву може бути здійснена кур'єром. Зазвичай кур'єрська доставка може бути виконана на наступний день, в залежності від комплектації замовлення. При цьому клієнт може розрахуватися з кур'єром готівкою при отриманні замовлення.  

Після оформлення замовлення наш менеджер в обов'язковому порядку зателефонує  Вам і зорієнтує коли буде виконана доставка. У день доставки, перед виїздом за вказаною клієнтом адресою кур'єр обов'язково телефонує для підтвердження заявки на доставку. Ми розуміємо, що наші клієнти зайняті люди і у них може змінитися розклад або навіть адреса. Тому за деякий час до виїзду ми Вам зателефонуємо (за годину або більше).


Доставка по Україні Новою Поштою (згідно з тарифами перевізника)

Доставка по Україні (до міст, селищ та інших населених пунктів) здійснюється за допомогою компанії перевізника «Нова Пошта». Відповідно посилку клієнту ми відправимо на зручне для клієнта відділення, або за домовленістю можлива адресна доставка. Зазвичай ми відправляємо замовлення післяплатою. Це зручно і безпечно для клієнта, так як оплата теж відбувається при отриманні замовлення на Новій Пошті. Ви маєте можливість розпакувати посилку в присутності працівників відділення НП перевірити комплектацію Вашого замовлення, а після цього вже розраховуватися за посилку.

Послуга пересилання на зручне Вам відділення Нової Пошти згідно тарифам компанії перевізника. Звертаємо Вашу увагу, що в дану послугу входить:

  • Комплектація замовлення (якщо книги закінчилися у нас на складі, ми їх замовимо для Вас в видавництвах)
  • Перевірка на якість (Товарний вид: по Вашому запиту ми можемо вислати Вам фото ваших книг перед відправкою на Viber, Direct Instagram, E-mail)
  • Ретельна упаковка замовлення (свої замовлення ми пакуємо так, щоб виключити виникнення будь-яких дефектів при пересиланні)
  • Створення Транспортної Накладної
  • Пересилання на зручне клієнту відділення Нової Пошти.
  • Після того, як посилка відправлена на відділенні Нової Пошти ми висилаємо клієнту номер декларації, за яким можна легко відстежити посилку.


Звертаємо Вашу увагу, що послуга післяплати на Новій Пошті не безкоштовна, вона складає 2% від вартості замовлення + 20 грн.


                                                                                                                                       

Доставка по Україні УкрПоштою (згідно з тарифами перевізника)

Доставка УкрПоштою можлива тільки за умови передплати на реквізити.

Доставка по Україні (до міст, селищ та інших населених пунктів) здійснюється за допомогою компанії перевізника «Укр Пошта». Відповідно посилку клієнту ми відправимо на зручне для клієнта відділення Укр Пошти. Зазвичай ми відправляємо замовлення післяплатою. Ви маєте можливість розпакувати посилку в присутності працівників відділення УкрПошти перевірити комплектацію Вашого замовлення. Ми надаємо реквізити для попередньої оплати на реквізити ФОП. 


   Цікавих Вам книжок! 



Потрібна порада?

Якщо вам важно зробити вибір - надішліть нам е-mail


Надіслати листа

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, чого шукали - скористайтесь пошуком

Новинки 2024


Читати про Новинки


sven