Комиксы

Dragon Age. Тевинтерские ночи
260грн
На складе Код товара: 5740-11
Закат Тедаса близок. Древний эльф-бунтарь, прозванный Ужасным Волком, поклялся сделать мир прежним — таким, каким он был тысячи лет назад. Его ритуал должен разрушить барьер между реальностью и царством снов. Цивилизация падет, и только веками угне..
Halo. Потоп
171грн
На складе Код товара: 4937-11
На таинственном мире-кольце под названием Ореол борьба человечества за выживание достигла критической точки. Но жестокие воины ковенантов, самые могучие бойцы расы пришельцев, — не единственная опасность, подстерегающая здесь людей. Когда крепость ..
Hellblazer. Той, хто йде крізь пекло
50грн
На складе Код товара: 2191-07
Джон Константин навіть речі попрати не може, не зіткнувшись з надприродніми силами. Цього разу він опиняється у центрі паранормальних подій у місцевій пральні.Окреме видання 51-го номера серії, створеного автором Джоном Смітом та художником Шоном Ф..
Injustice. Боги среди нас. Год третий. Книга 2
320грн
На складе Код товара: 2306-11
ЧТО-ТО СТРАШНОЕ ГРЯДЕТ! Каждая из сторон конфликта между Суперменом и Бэтменом призвала себе на помощь потусторонние силы. Но когда противники осознают, насколько эти силы не поддаются контролю, становится уже слишком поздно. И выбрать меньшее из д..
Marvel'S Avengers Мистецтво Гри
650грн
На складе Код товара: 5546-11
Ця виняткова книга з твердою обкладинкою розкриє таємниці мистецтва створення довгоочікуваної гри, та покаже вам ексклюзивні концепт-скетчі, малюнки персонажів, розкадрування сцен і повністю промальовані віртуальні локації, а також містить захоплив..
Sex. Наука в коміксах (укр)
188грн
На складе Код товара: 466-07
Ця книжка розвіює чари таємничості і водночас розганяє хмари вульгарщини, якими віддавна оповитий секс. Добрий порадник майже з усіх питань людської сексуальності. Дуже інформативний і смішний. Просвітить і старих досвідчених зубрів, і початківців...
Stranger Things. По той бік. Книга 1
150грн
На складе Код товара: 2192-07
Догоридриґ — місце, бачене раніше тільки у видіннях та кошмарах.Вілл Байєрс не знає, як назвати тіньовий світ, у якому опинився — але певен, що він тут один і дуже далеко від будь-якої подоби безпеки. Дивний верескливий монстр чигає за кожним рогом..
Stranger Things. Шоста. Книга 2.
150грн
На складе Код товара: 4075-11
Надворі 1978 рік. холодна війна — в розпалі. америка досліджує небезпечні наукові рубежі.Як далеко зайде доктор Бреннер, директор таємного проекту МК УЛЬТРА, аби отримати силу, якої жадає? Дізнайтеся в цьому приквелі до хітового серіалу «Stranger T..
The Hellblazer. Той, хто йде крізь пекло. Книга 1
450грн
На складе Код товара: 2190-07
«Мене влаштовує те життя, що мені дісталося, дякую».Нечасто Джон Константин, найвеличніший чаклун на світі, може сказати ці слова і справді мати їх на увазі. Роками напрацьовані окультні навички, знання та метка розсудливість були здобуті важкою пр..
The Sandman. Пісочний чоловік. Том 1 : Прелюдії й ноктюрни
300грн
На складе Код товара: 2184-07
Один із найпопулярніших і найулюбленіших серед критиків графічний роман усіх часів, відзначений нагородами шедевр Ніла Ґеймана «СЕНДМЕН» установив нові стандарти для дорослої та ліричної фантастики у галузі коміксів. Проілюстрована популярними худо..
The Sandman. Пісочний чоловік. Том 2 : Ляльковий дім
300грн
На складе Код товара: 2185-07
Друга з дванадцяти книг, які складають повну серію про «СЕНДМЕНА», розповідає історію Роуз Вокер. Їй дістається усе, чого вона не очікувала: давно загублені родичі, конвенція серійних убивць, і, врешті, її справжня суть. Володар Снів намагається ро..
The Sandman. Пісочний чоловік. Том 3. Країна снів
300грн
На складе Код товара: 2186-07
Чотири унікальні оповідання утворюють собою цей гобелен третьої з дванадцяти книг повного зібрання ПІСОЧНОГО ЧОЛОВІКА: нагороджена Всесвітньою премією фентезі оповідь про першу виставу шекспірівського «Сна літньої ночі», історія Калліопи, прекрасно..
Показано с 1 по 12 из 260 (всего 22 страниц)

Нужен совет?

Если вам сложно определиться с выбором, напишите нам на почту

Задать вопрос

Помочь найти?

Если вы не нашли то, что искали, воспользуйтесь поиском по магазину

Новинки 2021


Читать о новинках


Новинки

sven