Дюна. Діти Дюни. Месія Дюни (комплект з 3-х книг)

(#4147-11)
Дюна. Діти Дюни. Месія Дюни (комплект з 3-х книг)
Доступность: На складе
Доставим за 1-2 дня

Скидка 2%!

Количество акционных товаров ограничено

590грн 605грн

Описание Дюна. Діти Дюни. Месія Дюни (комплект з 3-х книг)

Дюна. Діти Дюни. Месія Дюни (комплект 3-х книг)

1. Дюна

2. Діти Дюни

3. Месія Дюни

«Дюна» зробила Френка Герберта відомим на весь світ і, обігнавши в рейтингах навіть «Володаря перснів», виборола престижні літературні нагороди: премію Г’юґо і премію Неб’юла в категорії «Найкращий роман», премію SFinks як «Книга року», неодноразове визнання від журналу «Локус» у категорії «Найкращий роман усіх часів». Ця культова сага — про вічну боротьбу і жагу до перемоги, про ціну справедливості і вибір шляху.

Меланж, або прянощі, — найцінніша і найрідкісніша речовина у всесвіті, яка може все: від подовження життя до сприяння міжзоряним подорожам. І знайти її можна лише на одній планеті — непривітному пустельному Арракісі. Той, хто володарює на Арракісі, контролює прянощі. А хто контролює прянощі — керує всесвітом. Коли Імператор позбавляє клан Харконненів звання правлячого і віддає цей титул Атрідам, Харконнени вбивають герцога Лето Атріда. Його син Пол і наложниця Джессіка тікають у пустелю. Щоб помститися за батька і відвоювати планету в Харконненів, Пол має здобути довіру фрименів — корінних мешканців Арракіса — і повести крихітну армію проти незліченних сил супротивника.

Френк Герберт — американський письменник-фантаст, найбільше відомий як творець «Дюни» та її продовжень. Хоча Герберт став відомим як автор наукової фантастики, він також був журналістом, фотографом, новелістом, книжковим рецензентом, екологічним консультантом та лектором. Дві екранізації роману «Дюна» вийшли у 1984 та 2000 роках. Готується новий фільм, режисером якого став Дені Вільньов.

590грн 605грн

Теги: Дюна

Характеристики Дюна. Діти Дюни. Месія Дюни (комплект з 3-х книг)

Основная
Автор Френк Герберт
Год издания 2020
Издательство Ксд (Харків)
Тип обложки Тверда обкладинка
590грн 605грн

Отзывы Дюна. Діти Дюни. Месія Дюни (комплект з 3-х книг)

По настоящему окунулся во вселенную Дюны! Заодно пересмотрел Дюну 1984 года! Ждем экранизацию в 2020.

Написать отзыв

Доставка

Нужен совет?

Если вам сложно определиться с выбором, напишите нам на почту

Задать вопрос

Помочь найти?

Если вы не нашли то, что искали, воспользуйтесь поиском по магазину

Новинки 2020


Читать о новинках


sven