Подарочные книги

Книга, яка купується в якості подарунка, повинна точно потрапляти в інтереси людини, якій буде піднесена. Колекційні видання не тільки включають в себе корисну і навіть унікальну інформацію. Вони відрізняються дивним оформленням, яке може включати в себе дорогі матеріали і прикраси. Рідкісна книга в шкіряній палітурці стане дійсно розкішним і унікальним подарунком, оскільки такі видання завжди виходять обмеженим тиражем.

Чому варто подарувати книгу?

Література завжди була інтелектуальним і престижним подарунком, особливо якщо враховувати великий вибір тематик подарункових книг. Зазвичай вони розкішно оформлені і є справжніми шедеврами книговидання. Це можуть бути декоративні або літерні тиснення, плетіння з натуральної шкіри, обробка позолотою або сріблом. Така книга може зайняти своє місце на полиці з декоративними елементами в якості доповнення інтер'єру або символу особливих захоплень власника.

У розділі «Подарункові книги» покупці знайдуть літературу в таких жанрах як:

  • біографії і мемуари; книги про подорожі; мода і стиль; кулінарія; музеї світу; релігія; політика; спорт; філософія; еротика та інші.

Крім того, тут представлені альбоми з мистецтва і книги в шкіряній палітурці. Для подарункових видань основним критерієм є саме краса. Тому, як правило, в якості подарунка вибирають книги з ексклюзивних колекцій. Вони відрізняються високою якістю матеріалів і друку, а також можуть мати футляр. Обкладинки можуть фарбуватися вручну і прикрашатися дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння, сухозлітним золотом, кристалами Swarovski. Завдяки такій копіткій роботі вартість шедевра також досить висока. Колекційні книги виготовляються з трепетом і майстерністю, тому і дарувати, і отримувати їх в подарунок неймовірно приємно.

Як купити книги?

На сайті інтернет-магазину «Bestsellers» можна знайти безліч подарункових видань на найрізноманітніші теми. Ціна товарів також різниться в залежності від рідкості книги і її оформлення. Придбати продукцію можна за контактним номером інтернет-магазину або в режимі онлайн. Також менеджери компанії готові допомогти клієнтам визначитися з вибором. Доставка продукції здійснюється зручним для покупця способом. Дізнатися більше про умови придбання книг можна у відповідних розділах на сайті.


#Здоровоедим. Попробуй счастье на вкус
442грн
На складе Код товара: 2662-11
Попробуй счастье на вкус!Кулинарная магия от Наташи Давыдовой: 90 уникальных рецептов, которые помогут сделать ваших детей здоровыми, мужа – влюбленным и готовым на подвиги, а вас – счастливой!Автор бестселлера #прессуйтело и его популярного продол..
1000 и 1 день без секса. Белая книга.1 кн. Чем занималась я, пока вы занимались сексом
262грн
На складе Код товара: 3043-11
Предзаказ! Книга появится в продаже 03.12.19Эта книга — о ВАС. О девочках, девушках, женщинах, бабушках (и даже о мужчинах!), которые мне пишут ежедневно, на чьи вопросы я отвечаю в личных сообщениях. Здесь собраны все наши женские и общечеловеческ..
1000 и 1 ночь без секса. Черная книга. 2кн. Чем занималась я, пока вы занимались сексом
262грн
На складе Код товара: 3044-11
Предзаказ! Книга появится в продаже 03.12.19Эта книга не поможет вам разбогатеть, начав свой бизнес с нуля, не сделает из вас супермать, мегадочь, и сына маминой подруги из вас эта книга тоже не сделает. Зато эта книга поможет увидеть, как много в ..
1000 лучших футбольных клубов мира (2-е изд.)
737грн
Нет в наличии Код товара: 2809-11
1000 клубов, которые изменили мир футбола навсегда. 1000 лучших историй, которые вы должны знать, если любите эту игру. Эта книга – самая необычная энциклопедия клубного футбола. В ней собраны все самые интересные истории, факты, фотографии про 100..
12 стульев (иллюстр. Кукрыниксов)
570грн
Нет в наличии Код товара: 1722-07
Репринтное издание!Знаменитый роман-фельетон И. Ильфа и Е. Петрова «Двенадцать стульев» впервые был опубликован в 1928 году, а сегодня его называют в числе культовых произведений отечественной литературы ХХ века. История двух аферистов, пустившихся..
24 часа в Древнем Риме
258грн
На складе Код товара: 768-04
История пишется победителями и о победителях - великих императорах, значимых событиях, войнах, дворцовых переворотах. Нам легко представить правителя в его роскошном дворце, однако жизнь простых людей, мелочи быта нередко ускользают от нас. Что пре..
280 днів навколо світу. Том 1 Артемій Сурін
205грн
На складе Код товара: 4535-11
Артемій Сурін — громадський діяч, мандрівник і мрійник. Автор ідеї та засновник travel-спільноти ONE LIFE, яка об’єднала мандрівників із багатьох країн світу і стала повноцінним міжнародним рухом. Після важкої життєвої кризи і смерті батька Артемій..
280 днів навколо світу. Том 2 Артемій Сурін
219грн
На складе Код товара: 4536-11
Артемій Сурін — громадський діяч, мандрівник і мрійник. Автор ідеї та засновник travel-спільноти ONE LIFE, яка об’єднала мандрівників із багатьох країн світу і стала повноцінним міжнародним рухом. Після важкої життєвої кризи і смерті батька Артемій..
33 стратегии войны Роберт Грин
4 400грн
На складе Код товара: 5691-11
Книга в кожаном переплете, В бархатном мешочке..
365 рецептов вкусных заготовок
213грн
На складе Код товара: 4164-11
У современного человека уже нет острой необходимости заниматься домашними заготовками, но, не смотря на это, интерес к консервированию по-прежнему не пропадает. Самостоятельно делая заготовки, мы можем тщательно подбирать сырье, полностью соблюдать..
48 законов власти Роберт Грин
4 400грн
На складе Код товара: 5692-11
Искушенный знаток человеческой психологии, Роберт Грин поможет вам овладеть искусством обольщать и властвовать, привлекать к себе любовь и умело управлять мыслями и настроением других людей. Следуя советам, собранным в этой книге, вы сможете превра..
50 великих книг по философии
304грн
На складе Код товара: 3326-11
Все, что нужно знать о философии, но так сложно заставить себя изучить. "50 великих книг по философии" содержит ключевые идеи, концепции и имена в изложении знаменитого популяризатора Тома Батлера-Боудона. Лаконичные и одновременно глубокие обзоры..
Показано с 1 по 12 из 549 (всего 46 страниц)

Потрібна порада?

Якщо вам важно зробити вибір - надішліть нам е-mail


Надіслати листа

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, чого шукали - скористайтесь пошуком

Новинки 2021


Читати про Новинки


Новинки

sven